«Ауған соғысының ардагерлеріне тағзым»

21.02.2018

Мектебімізде «Ауған соғысының ардагерлеріне тағзым» атты мерекелік кеш өтті. Мерекелік кешімізге Ауған

соғысының куәгері болған, Ауған ардагері, ауылымыздың тұрғыны Сабитов А.Қ болды. Мектебіміздің директоры Аюпова З.Е. жылы лебізін білдіріп, мектебіміздің атынан шағын сыйлық табыс етті. Абай Қуанышбекұлы Ауған соғысы кезіндегі оқиғалар жайлы айтып, оқушыларға тілектерін айтты. Ал біздің оқушылар өз өнерлерін көрсетті.

Ко дню вывода войск из Афганистана в школе прошла торжественная встреча с воином-интернационалистом, ветераном Афганской войны Сабитовым А.К. Со словами поздравления выступила директор школы Аюпова З.Е. и вручила памятный подарок. Учащиеся приготовили стихи-поздравления, исполнили песни «Здравствуй мама!»,

«Автобус», «Память». Абай Куанышбекович выступил со словами напутствия и пожелания подрастающему поколению и выразил слова благодарности школе.