Қазақтың ұлттық ойындары

17.04.2019

17-сәуір күні мектебімізде «Рухани жаңғыру» аясында  5«а», 6 «а» сыныптары қазақтың ұлттық ойындарын көрсетті. Шашумен басталған бұл іс-шарада «қыз қуу», «аударыспақ», «теңге ілу», «айгөлек» секілді ұлттық ойындар ойналды. Іс-шараны өткізген сынып жетекшілер Жуманова А.Т және Мухамеджанова Т.Н.

17 апреля в Орнекской средней школе в рамках «Рухани жаңғыру» 5«а», 6 «а» классы показали казахские национальные игры. Мероприятие началось с «шашу», играли в национальные игры, такие как «қыз қуу», «аударыспақ», «теңге ілу», «айгөлек».  Мероприятие провели классные руководители Жуманова А.Т. и Мухамеджанова Т.Н.