Scratch аудандық байқауы

25.04.2019

24 апреля 2019 года на базе Аккольской средней школы №3 имени Ж.Бектурова прошел районный конкурс по учебному предмету «Информатика» для учащихся в среде визуального программирования Scratch.

С нашей школы приняли участие 2 учащихся, это ученица 5 «Б» класса Абдикаримова Наргиза и ученик 6 «А» класса Серік Ардагер. Используя программу Scratch ученики создавали геометрические фигуры, игры и т.д.

За активное участие в конкурсе были награждены сертификатами.

2019 жылдың 24 сәуірінде Ж.Бектұров атындағы №3 Ақкөл орта мектебінде Scratch  көрнекі бағдарламалау ортасында оқушыларға  арналған «Информатика» пәні бойынша аудандық байқау өткізілді.

Біздің мектептен 2 оқушы қатысты, бұл 5 «Б» сынып оқушысы Абдикаримова Наргиза және 6 «А» сынып оқушысы Серік Ардагер. Scratch бағдарламасының көмегімен оқушылар геометриялық фигуралар, ойындар және т.б. жасады.

Байқауға белсене қатысқаны үшін сертификаттармен марапатталды.