Республикалық ата-аналар конференциясын өткізу есебі « 21 ғасырлық Қазақстан ата-аналары: Өз балаңа үлгі бол»

27.09.2019

Қазақстан Республикасы Білім министрлігінің тапсыруымен  Отбасылық тәрбие институты әзірлеген арнайы сценарий бойынша Өрнек орта мектебінде 26.09.2019 ж 1-11 сынып ата-аналары үшін конференция өтті. Ата-аналар конференциясында баяндамалар оқылып, видеоматериалдар мен слайдтар көрсетілді.

Ата-аналарға бала тәрбиесі жайлы ойлары мен ұстанымдарын анықтау мақсатында анкеталар беріліп,  сонымен қатар ата-аналарға қандай маман көмегі қажет екендігі туралы диагностика жүргізілді.  Ата-аналарға  психологиялық көмек туралы ақпарат көрсетілген жадынамалар таратылды. Конференция директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары мен сынып жетекшілердің қатысуымен өтті. Ата-аналар конференцияда педагог-психологпен бала тәрбиесі жайында еркін пікір алмасып, кеңес алды.